Przed nami wyjątkowa i pełna atrakcji sobota! Nie siedźcie w domach i bądźcie z nami w ten ostatni wakacyjny weekend!
Gwarantujemy, że każdy, niezależnie od wieku, znajdzie w naszym programie coś dla siebie! Bądźcie z nami i zobaczcie jakie utalentowane dzieciaki mieszkają na naszym osiedlu.
A oto co dla Wa przygotowaliśmy:

1. godz. 10:00 Żenia z grupy w Formaliści poprowadzi warsztaty z wicia wianków. Warto się pospieszyć i wysłać swoje zgłoszenie na: rezerwacja@zoltyparasol.org. Dzieci do lat 8 zapraszamy z opiekunem. Warsztaty odbędą się na Ołbiński Ogród Otwarty.

2. godz. 12.30 – Łukasz Migniewicz – nasz ulubiony historyk zaprasza na spacer tropami ołbińskiej historii. Historia podana zabawnie, przewrotnie i tajemniczo Zbiórka chętnych spacerowiczów na górce w Parku Tołpy. Zapisujcie się mailowo pod adresem rezerwacja@zoltyparasol.org. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona.

3. godz. 14.00 – zaraz po spacerze zapraszamy Was na Finałowy pokaz Brave Kids pod niebem Wrocławia do Parku Tołpy. Nasi utalentowani najmłodsi sąsiedzi wystąpią specjalnie dla Was z pokazem, który pracowicie przygotowywali przez ostatnie tygodnie. Tego nie możecie przegapić! Będzie pięknie, radośnie i wzruszająco!

4. godz. 15.00 – występ zespołu Lachy Sądeckie, także w Parku Tołpy

5. od 14.00 do 16.00 – działa strefa sportu dla wszystkich spragnionych sportowych wrażeń

6. od godz. 13.00 do 16.00 – zapraszamy Was na pokaz filmów, które zostały wykonane przez dzieci i młodzież w ramach „Projekt filmowy z muzyką na żywo”

Występom artystycznym towarzyszyć będzie piknik, rozgrywki piłki plażowej, wspólne czytanie komiksów oraz wystawa fotografii wykonanych przez dzieci z Ołbina.

Czekamy na Was! Będzie się działo!

Brave Kids na Ołbinie

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *