Click to listen highlighted text!
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Robimy ogród!

17 maja 2020, godz. 17:00 - 19:00

Budowanie ogrodu to pełne wyzwań zadanie, zwłaszcza, gdy buduje się prawie od podstaw. Niedziałająca pompa, zalegające gruzy, nieuprzejmy sąsiad, czy obecność turkucia podjadka, to tylko jedne z licznych problemów, jakie mogą stanąć Wam na drodze. I uwierzcie: jest to zawsze pasjonująca przygoda!
Podczas drugiego spotkania wideo pokażemy Wam, z czym muszą zmagać się ci, którym zamarzy się własny ogródek, a także podzielimy się kilkoma praktycznymi poradami, gdzie postawić zbiornik deszczu czy inspekty warzywne. Ale nie tylko. Pokażemy także, jak zbudować wiatę, uwzględniając najnowsze trendy architektury zrównoważonej i ekologicznej.
Nie przegapcie!
Prowadzący:
Rafal Pieszko – jest częścią interdyscyplinarnego biura projektowego

menthol architects, które serwuje świeże pomysły i architekturę zrównoważoną. Pracownia z sukcesem eksploruje różne obszary dziedzin projektowych od wzornictwa przemysłowego do architektury i urbanistyki. W 2017 roku biuro znalazło się wśród dziesięciu najbardziej innowacyjnych pracowni architektonicznych w Polsce w plebiscycie miesięcznika „Architektura-murator” Innowacje w architekturze.

W swojej pracy Rafał za nadrzędną uważa twórczość będącą wynikiem szerokiej analizy i współpracy, odpowiadającą na potrzeby, powstającą w poszanowaniu natury i czerpiącą korzyści z jej dóbr odnawialnych, tworzącą przyjazne miejsca do życia niezależnie od skali i dającą radość przyszłym odbiorcom. Różnorodność wyzwań projektowych jest dla niego kluczowym elementem poszukiwania własnej tożsamości i zachowania przepływu energii twórczej. Architektura jest dla niego sztuką szczególną, posiadającą cechy społecznej użyteczności, sztuką swoistej misji społecznej.

Sfinansowano przez

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
Robimy ogród!

Szczegóły

Data:
17 maja 2020
Czas:
17:00 - 19:00
Wydarzenie Category:

Organizatorzy

FormaLiści
menthol architects
Plastformers
Fundacja Ładne Historie
Stowarzyszenie Żółty Parasol
Ołbiński Ogród Otwarty

Miejsce

ROD Lepsze Jutro
Ignacego Daszyńskiego 76
Wrocław, 50-309 Polska
+ Google Map
Wielkość czcionki
Kontrast
Kliknij, aby odsłuchać zaznaczony tekst.