Click to listen highlighted text!
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jak dokarmiać ptaki? Wykład online

28 listopada 2020, godz. 16:00 - 17:30

Kochamy ptaki, jak i inne zwierzęta. A nadszedł czas, kiedy coraz częściej możemy spotkać ludzi karmiących ptaki chlebem czy innymi resztkami – w tym w naszym ulubionym parku Tołpy. I są to czasami całe wycieczki. Prowadzić to może do zatrucia pokarmowego ptaków, ale też innych, bardzo poważnych chorób. Czym zatem karmić ptaki, aby było z korzyścią dla ptaków i dla nas?

O tym, a także o samych ptakach w naszych parkach, dowiecie się w najbliższą sobotę o godzinie 16.00 w specjalnym wykładzie on-line prowadzonym przez Joannę Rosenberger. A tutaj link do transmisji. Wystarczy kliknąć i zaakceptować prośbę o dołączenie. Startujemy jutro o 16.00.
meet.google.com/iia-jram-wkn
Dla dobra ptaków i ludzi dołączajcie, szerujcie. Do zobaczenia!

Joanna Rosenberger – doktorantka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w Zakładzie Hodowli Drobiu. Zajmuje się badaniami nad zachowaniem i rozrodem ptaków. Zafascynowana zwierzętami odkąd pamięta. Zwłaszcza tymi latającymi i opierzonymi.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Jak dokarmiać ptaki? Wykład online

Szczegóły

Data:
28 listopada 2020
Czas:
16:00 - 17:30
Wydarzenie Category:

Organizator

Stowarzyszenie Żółty Parasol
Telefon:
530 239 756
Email:
biuro@zoltyparasol.org
Strona internetowa:
www.zoltyparasol.org

Miejsce

wydarzenie online
Wielkość czcionki
Kontrast
Kliknij, aby odsłuchać zaznaczony tekst.