+48 530 239 756biuro@zoltyparasol.org

Chciałabyś/ chciałbyś zdobyć informacje w jaki sposób samodzielnie odnowić meble i nadać im niepowtarzalny wygląd?

A może marzy Ci się własnoręcznie odnowiony fotel, krzesło? Nie masz pomysłu jak zaaranżować zmianę starego mebla?
 
Przyjdź na spotkanie Samopomoc Sąsiedzka/ tapicerujemy!
 
Co to takiego właściwie jest?
warsztatownia/spotkanie/majsterkowanie/ podczas którego będzie można zobaczyć/ spróbować/ pomajsterkować i dowiedzieć się jak odnowić mebel.
 
Spotkanie będzie prowadzić Katarzyna Stasiak, która jest mistrzynią hobbistycznego odnawiania mebli. Jak nazwa pokazuje Sąsiedzka Samopomoc- jest od nas z Ołbina i robi piękne rzeczy ( fotele, krzesła, stoły), a my lubimy angażować naszych sąsiadów do robienia fajnych rzeczy z nami i dla innych:).
 
Zapraszamy wszystkich sąsiadów z Ołbina i zza miedzy....Spotkajmy się i zainspirujmy pomysłami na stary mebel! Spotkanie jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona, żeby wziąć udział w spotkaniu drogi są dwie:
 
pierwsza-
 
* zapisujesz się na spotkanie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Mamy dwa fotele, które bierzemy na warsztat podczas spotkania i udostępniamy do nich materiały. Pokazujemy w jaki sposób doprowadzić mebel do stanu używalności, lub nadać mu nowe życie. Meble wybrane są w ten sposób, żeby zaprezentować różne możliwości odnawiania. Udostępniamy:
/materiały/ narzędzia/maszyny do szycia/wsparcie/doświadczenie prowadzącej:)
 
Pracujemy nad meblami, żeby rozbudzić wyobraźnię i wiedzę oraz przemyśleć sprawę własnego projektu mebla. Jeśli się zainspirujesz i dowiesz się jak, co i z czym łączyć-możesz przynieść własny mebel i udostępnimy przestrzeń, materiały do wykonania własnego mebla.
 
druga:
 
*wiesz co chciałbyś zrobić i potrzebujesz wsparcia: wiedza/doświadczenie/towarzystwo/maszyny do szycia
 
zapisujesz się na spotkanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
przynosisz własny mebel- wcześniej trzeba jednak to z nami skonsultować, np. wysyłając zdjęcie. My doradzamy co będzie potrzebne i przynosisz wybrane przez siebie materiały, a my wspieramy przy majsterkowaniu z meblem. Ta opcja wymaga również przyniesienia książki do naszej Biblioteki Sąsiedzkiej. Książka może być nowa. lub używana- zależy nam na tym żeby była to książka, którą sami z chęcią przeczytalibyście/ lub polecilibyście do przeczytania- czyli jednym słowem fajna!!!
 
Kiedy?
24.03.2018
Gdzie?
Ołbińskie Centrum Aktywności Lokalnej
Prusa 37-39
Więcej informacji/zapisy/pytania:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dołącz do nas na facebooku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. zoltyparasol.org