+48 530 239 756biuro@zoltyparasol.org

Zastanawiacie sie kto to/co to???

Po pierwszym spotkaniu warsztatowym z szycia zastanawiałyśmy się jak nazwać to, co robimy... warsztaty/kółkokrawieckie/pracownia krawiecka/spotkanie sąsiedzkie.... i tak powstała nazwa Szew Ołbina/ sąsiedzka pracownia:).

To czym zajmujemy się, jest połączeniem wszystkich wyżej wymienionych, a cołość dodatkowo łączy sie z naszym osiedlem. W jaki sposób?  Szyjemy, pracujemy, a nawet nie boimy sie powiedzieć, że projektujemy rzeczy, które kojarzą sie nam z Ołbinem, który stał się inspiracją.Tak podczas pierwszego spotkania powstał prototyp torby #Ołbin nie ma nic do ukrycia:). Na razie może brzmi to trochę tajemniczo, ale po najbliższym spotkaniu - w środę 07.03 pokażemy Wam rezultaty naszej pracy i wszystko stanie się oczywiste!

Szew Ołbina przyjmuje do swojego grona!

- nie trzeba mieć własnej maszyny- choć mile widziana, bo liczba ograniczona

- nie musicie wykazywać sie znajomością  technik szycia, znajomością szwów itp.

- nie musicie sie obawiać, że maszyna: wciągnie was, przeszyje palce.... my postaramy się, żeby takie sytuacje nie miały miejsca

- liczą się: chęć pracy i nauki choć nie jest to kurs szycia!

- żeby dołączyć do grupy  Szew Ołbina musisz napisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / lub telefonicznie 530 239 756 ( najlepiej środa, piatek godz. 16.00 -19.00) skontaktować się z nami i poinformować nas o takiej sytuacji. My na pewno poinformujemy Ciebie o najbliższych zajęciach, na które możemy zaprosić- jak wspominaliśmy- liczba miejsc jest ograniczona!

Obecnie trwają zapisy na spotkanie 23.03, zaczynamy o godzinie 17.00- są jeszcze wolne miejsca.

Zapraszamy!

 

Dołącz do nas na facebooku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. zoltyparasol.org